Zaman Yolcuları Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 116 Görüntülenme

Zaman Yolcuları Türkçe dublaj izle

Dehası göz kamaştıran genç bir fizik öğrencisi olan Stillman, kız arkadaşı Debbie’den ayrıldıktan sonra kendisini toparlayamaz. Genç adam ilişkilerini düzeltip yeniden bir araya gelmenin yollarını ararken aklına bir fikir gelir. Bir zaman makinesi icat etmeyi planlayan Stillman, bu sayede Debbie ile ilişkilerinin başladığı güne geri dönecek ve tüm hatalarını telafi etme imkanı bulabilecektir. Kalbi kırık fizik dehası, zaman makinesini üretip en yakın arkadaşı Evan’ı da yanına alarak zamanda yolculuk yapar. Stillman'ın eline inanılmaz bir fırsat geçmiştir. Her şeye en baştan başlayan Stillman, geçmişte yaptığı hataları telafi edebilecektir. Ancak bu zaman ve mekan sınırlarını aşan macera, bazı hataların bilim tarafından düzeltilemeyecek kadar mükemmel olduğunu gösterecektir.
fragman rapid okru
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Zaman Yolcuları Türkçe dublaj izle Bu soruları kendime defalarca sordum. Eddy yerine keşke ben ölseydim. Neden Eddy ölüyor neden ben ölmüyorum bilmiyorum. Sebebi belki de Bilmiyorum. Bilmiyorum. Bunun için bir cevabım yok. Teşekkürler, Bobby. Önemli değil. Deneyle ilgili gerçeği öğrenmek istiyordum. Anladığım kadarıyla, bu ikizlerden oluşan küçük grup ayrıldı ve incelendi. Bir intihardan daha fazlası vardı. Sadece tesadüf olması neredeyse imkansız. Eddy’nin zihinsel hastalığını düşündüğümüzde DNA’larında ne olduğunu kim bilebilirdi ki? Eğer ellerinde, gelecekteki herhangi bir şeyi öngörebilecek en küçük bir şey bile varsa bunu bilmem gerekir ve kesinlikle bilmek isterim. Hala bilmediğimiz bir sürü şey var. Cevaplardansa sorularım çok daha fazla. Gazeteciliğin getirdiği zorluklardan biri de, neyi ortaya çıkaracağınızı bilmemenizdir. Bazen neye ulaşamadığınızı bilirsiniz, bu hikayede olduğu gibi hayal kırıcı olur. Açıkçası, bu çalışmanın temeline inemedim, çünkü çalışmayı hiç görmemiştim. Kimse görmemişti. Bu yardım fonlarının nereden geldiğini bilmiyorum. Zaman ayırdığınız için tekrar teşekkürler. Hoşçakalın!’ Bu hikayenin çok fazla hassasiyet gerektirdiğini düşünüyorum. Bu hikayenin üstünü kapatmaya çalışan çok fazla güçlü insan var.

Zaman Yolcuları Filmi Vizyona Girdi Mi?

Zaman Yolcuları full hd izle Sadece bunu biliyorduk. Ve bu yüzden çok davetkar bir çalışmaydı. Bunlar, ikizler hakkında yazdığım zamandan araştırmalarım. Bu kutuya bakmayalı bayağı zaman geçmiş. Bu ilginç mesela. Küçük kasetler. O ölmeden önce Dr Neubauer ile konuşmayı başarmıştım. İsteksizdi, işime yarayacak hiçbir şeyden bahsetmemişti. Tamam, hadi ne söylemiş bir bakalımTamam, şimdi kayda alıyorum. Bu çalışma nasıl gerçekleşti? Sana şunu söyleyeyim ki, bu konu hakkında pek konuşmak istemiyorum. Gerçekten mi? Peki neden? Çünkü henüz yayınlamadık. Ne zaman yayınlamayı düşünüyorsunuz peki? Şey, Time Freak izle belki, yaklaşık bir ya da bir buçuk yıl içerisinde yayınlarız.’ Kesinlikle asılsız bir şekilde, bir şeyi koruyormuş gibi konuşuyorduPeki, bana çalışmanın kapsam alanından ve kaç insanın bu çalışmada yer aldığından bahseder misin? Çalışma, birçok sebepten ötürü, doğumda ayrılmış olan sayıları az ikizlerle ilgiliydi. Bu sebepler hakkında şu an konuşmak istemiyorum. Çalışmaları durdurmak zorunda kaldık çünkü pahalıya mal olmaya başlamıştı. Size önemli derecede kim destek veriyordu? Bazı özel aile vakıfları. Washington’dan gelen biraz paramız oluyordu. Peki.’ Özel yardım kuruluşları ve Washington, bu ne anlama geliyordu?

Zaman Yolcuları Tek Parça izle

Zaman Yolcuları oyuncuları Peki bildiğiniz kadarıyla, çalışmaya ne oldu? Neubauer ‘de ölmeden önce, bütün çalışma materyallerini Yale Üniversitesi’nin arşivine bıraktı. Neubauer, onları onlarca yıl mühür altında tuttu. Bildiğim kadarıyla onlara kimse erişemedi. Burada neyimiz varmış? Vay canına. Bu Yale Üniversitesinin web sayfası ve Çocuk Gelişim Merkezi’nin evlat edinme ile ilgili çalışma kayıtlarının bir kılavuzu olarak görünüyor. Bilgi ile dolu kutu: grafikler, filmler, bantlar ve araştırma bulguları. Ev ziyaretleri, bu bayağı büyük. Çalışmanın tarihlerinin ile yılları arasında olduğunu söylüyor. Sanırım Zaman Yolcuları indir birleşmemiz, çalışmanın kapanmasına neden oldu. Erişim hakkında bilgiler. Kayıtlara erişim, yılına kadar sınırlandırılmıştır. Mühürlenmiş! Böylece, bütün listeyi, kimsenin dokunamayacağı bir yerde, tozlu bir kütüphanede saklamak için ellerinden geleni yapmış oldular. Bu kayıtları bu tarihten önce kullanmak isteyen araştırmacılar, Yahudi Aile ve Çocuk Hizmetleri Kurulundan yazılı izin almak zorundadır. Yahudi Kurulu, Peter Neubauer tarafından yönetilen Çocuk Gelişim Merkezi için ana kuruluştu.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Time Freak

  Yayın Tarihi:

  07 Kasım 2018

  Senaryo:

  Andrew Bowler

  Etiketler

  :

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?