Where’d You Go Bernadette Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.7 IMDB Puanı 111 Görüntülenme

Where’d You Go Bernadette Türkçe dublaj izle

Başarılı bir mimar olan Bernadette Fox kızının en yakın arkadaşıdır. Ailece Antarktika’ya bir gezi planlamışlardır fakat gezinin hemen öncesinde Bernadette gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Bernadette’nin 15 yaşındaki kızı Bee annesini bulmaya kararlıdır. E-posta mesajlarını, resmi belgelerini, gizli yazışmalarını karıştırıp ipucu bulmaya çalışan Bee, bu süreçte annesinin sıkıntılı geçmişini keşfeder.
fragman jaw rapid upto
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Where’d You Go Bernadette Türkçe dublaj izle Eddy, buna inanamayacaksın. Bu adam benden daha çılgındı. Eddy, buna inanamayacaksın. Ben de, Telefonu ver. dedim. Merhaba, Eddy? Evet. Ama Evet. diyen benim sesimdi. Ve ben de, Merhaba Eddy, adım Robert Shafran ve şey etrafımdaki bütün insanlar sen olduğumu söylüyor. O da, Evet, birkaç kişi aradı. Evlatlık mısın? dedim. O da, Evet. dedi. Doğum günün ne zaman? diye sordum. Temmuz. Kurumun adını biliyor musun? diye sordum. O da, Hayır, bekle. dedi. Anne? diye seslendiğini duydum. Döndü ve Loise Wise Services. dedi. Bazen rüya gördüğünde, gerçekte olamayacağını bilirsin. Ama bunu durduracak, başlatacak, değiştirecek hiçbir şeyi yapamayacağını biliyorsun ve uyum sağlıyorsun ve benim yaptığım şey de buydu. Sadece sonrasında neler olacağını görmek istiyordum. Ben de, Hadi, gidelim ve Eddy ile tanışalım! dedim. Biz de Yaşlı Kaltak’a bindik. Akşam saat gibiydi ve yol yaklaşık iki saat sürmüştü. Route ‘de hız yapıyorduk. Saatte kilometre hızla gidiyorduk, belki daha da fazla. Hız yapıyorduk. Arabayı gidebileceği kadar hızlı sürüyorduk. Sallanıyordu. Ve New York Eyalet polisi kenara çekmemizi söyledi. Arabanın camını indirdim ve akşam olmasına rağmen güneş gözlüklü iri bir polis karşımdaydı.

Where’d You Go Bernadette Ne Zaman Vizyona Girecek?

Where’d You Go Bernadette full hd izle Kocaman şapkası vardı. Senin, BB’de ‘yle gittiğini gördüm. dedi. Evlat, mantıklı bir sebebin olsa iyi olur. Ben de, Şey, Memur Bey, buna asla inanamayacaksınız. İkimiz de adama resmen bağırıyorduk. Sen, bilmiyorsun, bu adam, bu adamın ikizi var, o da evlatlık ve onu görmeye Long Island’a gidiyoruz… Ve adam da, Kesin öyledir. dedi. Alın, işte biletiniz. İyi yolculuklar. Ve Long Island’a gitmek üzere yola çıktık. Ve oradaydık. Ama gece yarısı olmuştu. Ve oldukça sessiz bir yerdi. Biz de arabadan indik. Eve giden bu kısa yolda yürüdük. Evdeki ışıklar açıktı. Kapıyı çalmak için yaklaştım ve tam çalacakken kapı açıldı. Ve işte ben. Gözleri gözlerimdi ve gözlerim de onun gözleriydi. Gerçekti. Tamamen aynı görünüyorlardı. Birbirlerinin kopyalarıydılar. İkiz olduklarına Where’d You Go Bernadette oyuncuları dair en küçük bir şüphem bile yoktu. O, Aman Allah’ım. diyordu. Ben, Aman Allah’ım. diyordum. O, Hadi be! diyordu. Ben Hadi be! diyordum. Birbirlerine baktılar ve hareket etmeye başladılar. Bobby her kafasını oynattığında Eddy de oynatıyordu ve Eddy kafasını oynattığında da Bobby oynatıyordu, tıpkı aynaya bakıyor gibiydiler. Çok tuhaf bir şeydi. Dünya sona ermiş gibiydi, sadece ben ve Eddy vardı.

Where’d You Go Bernadette Tek Parça izle

Where’d You Go Bernadette 720p izle Yoğun geçen bir günün ortasında basın odasındaydım. Birisi aradı ve bize anlatacak ilginç bir hikayesi olduğunu ve duyduklarımıza inanamayacağımızı söyledi. Benim ilk tepkimse, Biri işletiyor herhalde. oldu. Muhabirimize, Uçak kiralamak istiyorum. dedim. O günlerde bunu yapacak kadar paramız yoktu. Bir uçak kiralayıp bu iki çocuğun yüz yüze geldiklerini görmek istiyorum yoksa buna hayatta inanmam. Gazetecimiz, Sullivan Community üniversitesine gitti ve beni arayıp, Howie, bu doğruymuş, doğruymuş. dedi. Aman Allah’ım bu muhteşem bir hikaye. dediğimi hatırlıyorum. Yürekleri ısıtan unutulmaz bir hikaye. Sonra hikaye şaşırtıcı olmaktan çıkıp inanılmaz bir hale gedi. Şaşırtıcılıktan inanılmazlığa. New York Metrosu’ndaydım. Oldukça geç bir saatti. Birbirlerini bulan iki oğlan hakkında bir makale okuyordum. Bunlar, doğumda ayrılmış ama birbirlerini daha sonra Sullivan County devlet üniversitesinde bulmuş ikizlerdi. Fotoğraf yoktu ama hikaye büyüleyiciydi. Eve geldim ve uyudum. Annem odama geldi ve, Uyan, uyan, sana bir şey göstermeliyim. dedi. Ve bana gazetede fotoğrafları olan iki genci gösterdi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Where'd You Go, Bernadette

  Yayın Tarihi:

  16 Ağustos 2019

  Senaryo:

  Richard Linklater, Holly Gent, Vincent Palmo Jr., Maria Semple

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?