What/If 1. Sezon izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7,6 IMDB Puanı 252 Görüntülenme

What/If 1. Sezon izle

Netflix'te izleyici karşısına çıkan What / If, "Revenge" dizisinin yaratıcısı ı Mike Kelley tarafından ekrana taşınıyor. Her bölümde farklı bir hikayeyi takip eden dizinin başrolünde Renee Zellweger bulunurken yürütücü yapımcı kadrosunda Robert Zemeckis, Mike Kelley, Melissa Loy, Alex Gartner, Charles Rovin ve Jack Rapke gibi isimler görev yapıyor.
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

What/If 1. Sezon izle Netflix Dizisi Çok derin bir karanlığa gömülüyordu. Manik depresyon. Sanırım nihayetinde söyledikleri şey buydu. Sonradan mantıklı gelmişti. Manik depresyonla baş etmeye çalışan bir kocam var. diye düşünüp koridordan aşağıya inemediğim zamanlar oldu. İnsanlar, Nasıl oldu da anlamadın? diyorlardı ama o çok eşsiz, muhteşem ve özel biriydi. yani bu Eddy’di sonuçta. Bana bir bir tesiste olması gerektiği söylenildi. Demek istediğim, onu akıl hastanesine gidecek kadar travmaya soktuğum için kendimi kötü hissetmiştim. Çünkü ben de bir zamanlar oradaydım ve ne kadar zor olduğunu biliyordum. Çocukken doğum günümü bir akıl hastanesinde geçirmiştim. Hepimiz gerçekten rahatsız çocuklardık. Gençken hepimiz psikiyatrik bakım görüyorduk. Hepimiz gençlik yıllarını zorlu ve kötü bir şekilde geçirmişti. Kişisel bir soru soracağım ama içinizden biri bir cinayete karışmış, bu doğru mu? Cevaplamak sizlere kalmış gençler. Doğru değil. People Magazine Birimiz cinayete karışmakla suçlandı.

What/If 1. Sezon Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

What/If 1. Sezon 1. Bölüm izle O kişi de bendim, varlığından bile haberimin olmadığı ve öldürülmüş olan bu şahısla hiç tanışmamıştım. Çevremdekilerin bana yaptığı bir baskıydı. Arkadaşlarım onların suçlarını örtmem ve polise onlar adına bir hikaye anlatmam için beni zorluyorlardı, ve beni de bu bataklığa sürüklediler. Hayatımda hiç kimseyi incitmedim. Bunu biliyoruz ve hissedebiliyoruz da. Hissedebiliyoruz. Bu çalışmadaki pek çok insanın kötü bir çocukluğu ve bazı zihinsel sorunları var. Bu da beraberinde daha çok soru getiriyor. Eğer hayatınızı Dr. Neubauer’in yaptığı gibi, akıl hastalığı ile ilgili çalışmalara What/If 1. Sezon 3. Bölüm full izle ayırıyorsanız, araştırdığınız bir faktör de bu olmaz mıydı? ‘Hikayeniz inanılmaz. Bir Disney filmi gibi. Disney filminden biraz daha iç karartıcı aslında.’ İlk tanıştığımızda, bütün bu benzerliklere sahip olduğumuzu fark ettik. Üslup tarzımız benziyordu, ikimiz de sinema okuluna gitmiştik. Daha sonra ayrıca, depresyonda olduğumuz zamanların olduğunu öğrendik. Bu, Louise Wise Servicestan aldığım bir mektup yaşında.

What/If 1. Sezon full izle – indir

What/If 1. Sezon 2. Bölüm Türkçe Dublaj izle Yahudi ve bekar bir kadından doğmuş olup, doğum tarihiniz Ekim ‘dir. Anneniz yüksek IQ’u ile oldukça zeki biriydi. Üniversiteyi üstün başarı bursuyla kazanmıştı, fakat duygusal problemleri sebebiyle derslere ara vermişti. Duygusal problemleri için, kendi isteğiyle hastaneye yatmıştı. Orijinal tıbbi raporları bulamamama rağmen, ikincil kaynaklar annenin tanısının şizofreni olduğunu belirtiyor. Biyolojik annemin bir kurumdan bir kuruma gittiğini okumak gerçekten çok rahatsız ediciydi. Bu çalışmada yer alan, diğer ikiz ve üçüzler hakkında daha fazlasını öğrenmeye çalıştım, Yalnızca onlar zihinsel sağlık problemleriyle mücadele etmiyordu, aynı zamanda biyolojik ebeveynlerinin de aynı problemleri vardı. Ve bu, evlatlık alan ailelere kesinlikle söylenilmemişti. Annenin zihinsel sağlık problemlerinin olması ne kadar mümkün sence? Ciddi derecede olduğunu düşünmüyorum. Sanırım onun bazı küçük sorunları olmuş olabilir. Belki küçük sorunlardan biraz fazlası olmuş olabilir. Bilim insanlarının, kasıtlı olarak ebeveynleri zihinsel bir hastalığa sahip çocukları seçmesi ve onları izlemek için farklı evlere yerleştirmesi, aslında zihinsel bir hastalıktır. Eddy, sanırım üç haftadır hastanedeydi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  What/If

  Yayın Tarihi:

  24 Mayıs 2019

  Senaryo:

  Mike Kelley

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?