Watchmen 1. Sezon izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
7.4 IMDB Puanı 190 Görüntülenme

Watchmen 1. Sezon izle

HBO, bu sezon yayınlayacağı Game of Thrones, Big Little Lies, Watchmen ve Deadwood gibi yapımlardan kareler içeren yeni tanıtım videosunu yayınladı. Kaliteli yapımları bünyesinde barındıran HBO, yeni sezonda yayınlayacağı dizi ve filmleri tanıtan bir video yayınladı. Kanal, bir yandan çok sevilen dizilerin yeni sezonlarını yayınlamaya devam ederken, diğer bir yandan da yeni yapımları da izleyici karşısına çıkarmaya hazırlanıyor.
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Watchmen 1. Sezon izle Kucaklıyorum ve öpüyorum. Telefonu büyükbabana ver. Ben Robert Tungal. Anladım. Büyükbaba, gel bak! Helmes hala tutukluymuş. Bir kez içeri girersen, hemen çıkamazsın diyorlar. Müfettiş, Feliks’le de ilgileniyor. Onun bütün Estonya spor diplomalarını ve madalyalarını imha etmeliyiz. Feliks, çoğunun burada olduğunu hatırlıyor. Bunların yüzünden tutuklanacağımızdan endişe ediyor. Leelo, nehir kıyısına gitmek ister misin? O neydi, büyükanne? Hiç. Eve gidelim. Hava soğuk. Ama evde onun gibi daha çok madalya var. Annemle babamın onları nereye koyduğunu biliyorum. Gizli polis gibisin. Baba! O kadar uzun zamandır yoktun ki, sensiz kaç gece uyuduğumu hatırlamıyorum. Ama şimdi döndüm. Annem evde mi? Henüz değil. Harley’le gezmek ister misin? Evet! Al. Herkes seni çok özledi. Sirka ve oyuncakların…tabii en çok ben. Aslında ben oldukça iyiydim. Neredeyse hiç yaramazlık yapmadım. Bu yüzden annemin dönmesi uzun sürmemeli. Biraz uzun sürebilir. Bir dilim ekmek mi, iki dilim mi? Bir. Niye uzun sürecek? Gizli polisler ve Ruslar yüzünden mi? Leelo, bu kelimeleri bir daha kullanmayacağına söz ver. Özellikle yabancıların yanındayken. Başımız derde girebilir. Hele o siyahlı adamlar yine gelirse, onların yanında hiç söyleme. Ben küçük bir kızım, hiçbir şey bilmiyorum, de. Küçük bir yoldaş olduğumu ve hiçbir şey bilmediğimi söyleyebilir miyim? Bu, kulağa abartılı geliyor. Onlara büyükannemin senin madalyalarını nehire attığını söylemeyeceğim. Dinle, küçük yoldaş. Bak bana. Spor madalyalarımın olduğunu kimseye söylemeyeceğine söz ver. Mavi siyah beyaz Estonya bayraklı? Ben küçük bir yoldaşım, hiçbir şey bilmiyorum. Ben de Yoldaş Varik’im. O yüzden yoldaşa yoldaş konuşabiliriz. Leelo, ben madalyaları kendim için istemiyorum. Şehirdeki bazı önemli adamlar babanın şampiyon olduğuna inanmıyorlar. Onlara madalyaları gösterip, babanı onurlandıracağım. Leelo, sen iyi bir kızsın, değil mi? Anneni özlüyorsundur.

Watchmen 1. Sezon izle Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak

Watchmen 1. Sezon 1. Bölüm izle Ne olursa olsun. Benim için ve annen için çok önemli. Tamam mı? Bu bizim sırrımız. Kesinlikle. Şimdi yemeğini ye. Anne teyzenin sana gönderdiği şeyi unuttum. Bir paket! Evet, bir paket. Bu bir radyo! Sovyet halkının zaferleri ve sosyalist toplumu yeniden kuran …ve bizi birbirimize bağlayan değerli dostumuz, Yoldaş Stalin. Estonya halkı sevgili liderine ve öğretmenine bizi faşizmden kurtardığı ve mutluluk verdiği için teşekkür eder. Alçaklara söyletilen boktan şeyler. Biraz daha dinleyelim. Radyo çok güzel. Pillerin dinlenmesi gerekiyor. Ama çok az dinledik. Otur ve yemeğini ye. Annem burada olsaydı izin verirdi. Tak tak, kimse var mı? Benim, Paul amca. Babam burada değil. Gerçekten mi? Ama onca yoldan geldim Leelo! Korkma, Leelo. Sabahları babanla birlikte okula gittiğimi biliyorsun. Biz aslında eski arkadaşız. İnsanların eşyalarını karıştırmak hiç hoş değil. Belki bana birkaç fotoğraf göstermek istersin? Baban sporda iyiydi, değil mi? Neredeyse olimpiyatlara gidecekti, ama Kızıl Ordu’ya katılmak zorunda kaldı. Babam, olimpiyat şampiyonu Paavo Nurmi ile tanışmış. O bir kahramandı. Bütün çocuklar onun gibi olmak istiyorlardı. Ben de Watchmen 1. Sezon Sezon Finali izle. Annen çok hoş bir kadındı. Herkes onunla dans etmek isterdi. Leelo, baban her türden spor ödülleri kazanmıştı, değil mi? Belki sen, madalyaların nerede olduğunu biliyorsundur?

Watchmen 1. Sezon izle Dizisi full izle – indir

Watchmen 1. Sezon 2. Bölüm izle Madalyaları bulmam için yardım edersen, annene de yardım etmiş olursun. Büyüyünce ne olmak istiyorsun? İzci. Güzel fikir. İzciler iyidir, senin gibi akıllı çocuklardır, değil mi? Onlara bakamazsın! O ne? O ne? Onu bana ver! Lanet olsun! Kahretsin! Nereye gidiyorsun? Ver onu bana! Baba, yardım et! Baba! Dur, Feliks! Sen ne halt ediyorsun? Ben senin Sakin ol. Çocuk sana ne yaptı? Kanıt sakladığın için seni vurabilirim. Bir çocuğa vuracak kadar alçalan adi bir herif hiç görmemiştim. Siyahlı adamın beni çıplak gördüğünü kimseye söyleme. Söylemem. Ormanlarımız hala özgür, gururla fısıldaşıyorlar #…ve bataklıklarımız özgür insanları saklıyor. #Güçlü kal Estonyalıların kanı, Güçlü kal Estonya toprakları. Rusların köleleri Feliks, ikinizin buradan gitmesi en iyisi olur. Kaybolun ortadan. Sana söylemek istemedim ama, Paul Varik, bana sürekli seni soruyor. Çocukla nereye gidebilirim? Ve Helmes’i hapiste bırakamam. Rusların köleleri asla Estonyalılar olmayacak! Benim de bir şarkım var. Meşe ağacının geniş dallarında yemyeşil çimlerin üstünde iki sevimli kartal oturmuş konuşuyorlardı. Ama insanlar bu iki kartalı tanıdılar. Biri Lenin’di, diğeri Stalin İlk kartal dedi ki, yakında öleceğim Çalışmalarımı ve endişelerimi seninle paylaşacağım. Ben Feliks Tungal. Ne? Bekle. Feliks, çok üzgünüm. Gerçekten elimden geleni yaptım. Feliks, kendini toplamalısın. Yoldaş Tungal, çocuğunuz burada. Benim küçük yoldaşım! Anneme kötü bir şey mi olmuş? Tallinn’den aradılar. Annen Eve dönmesi düşündüğümden daha uzun sürecek. Ne kadar uzun? Daha kaç gece onsuz uyuyacağım? Korkarım ki biraz fazla. Ama okula başlayacağım zaman dönmüş olur mu?

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Watchmen

  Senaryo:

  Damon Lindelof

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?