Üçüncü Eş Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 190 Görüntülenme

Üçüncü Eş Türkçe dublaj izle

19. yüzyılda, Vietnam taşrasında, varlıklı bir ağanın üçüncü eşi olarak yeni hayatına başlamak üzere tören kayığından iner daha 14 yaşındaki May. Yeni yuvasına hızlıca uyum sağlaması gerekmektedir: diğer eşler ile ilişkiler, çocuklarla oyun ve elbette aile içi rekabet ve dengeler... Konuşmalar yerine bakışların ve göz alıcı renklerin öne çıktığı Üçüncü Eş, kadınların arzularını bastırırken erkeklere hizmet etmeleri beklenen bir çağda ve mekanda May’in çocukluktan anneliğe geçişini izliyor.
fragman jaw rapid upto
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Üçüncü Eş Türkçe dublaj izle Herkes biliyor. İyi. Hey, İz. Haftasonu The Cab’deyiz. Gelecek misin? Bilmiyorum. Cahil tiplerden sıkıldım. Sana bir kapak bulmaya çalışacağım Nicky. Hey Jim, bunu bir türlü çalıştıramıyorum. Ah, benim oğlanın işi. Baba, dün tamir ettim. Jikle sıkışmış. Şansın yaver gitti. Hayatım boyunca. Hiç izine rastladın mı? Hayır bayan Sway. Ama söz veriyorum. Bulacağım. Çalışmayı kabul ederek ne yaptığının farkında mısın? O bir sadist. Ne giyiyorsun öyle? Askeri hareket başlatmalıyız. Mor bayan kaçırıldı. Ama pozisyonlarını açık ettiler. Öldür! Öldür! Yarın öleceksiniz! Kim var orada? Hey dostum, senin derdin ne? Gidelim. Geri çekil! Hey, sizi görüyoruz dostum. Baban sana kavga etmeyi öğretti mi? Seven ya da kavga eden biri değildi. Ah, sana müziği öğretmiş. Eski plakları seven bir kız bulmalıyım. Hayatını kurtaracak diye bir kız için herhangi bir şey yapmadan önce şunu unutma. Artık hiçbir kadın için ölmeye değmez. Çok geç doğmuşuz. Zengin olmasaydı delirirdi. İskeleye neden gitmiyor?

Üçüncü Eş Filmi Vizyona Girdi Mi?

Üçüncü Eş full hd izle Atlayacağından korkuyor. Sen de yüzmüyorsun. Demek aileden geliyor. Sway Gölü’nün suları beni Pasifik’te bulsun. Mayıs . Çok sevgili Charlie. Sway Gölü’nün berrak suları dönüşümüzü bekliyor. Çok sevgili Charlie. Bu kanla kirlenmiş denizlerden uzakta kod adı Eskimo tarihindeki en güzel gün olan zaman yaklaşıyor. Aşkta da savaşta olduğu gibi müttefiklerimizi en iyi tuttukları sırlara göre değerlendiririz. Sen de sır tutuyorsun Charlie. Gözlerimi açtığımda, yine bana doğru yüzdüğünü görüyorum. Biz suya girerken misafirlerimizin Tweed’in orkestrası eşliğinde ambarda dans ettiğini görüyoruz. Sen de artık bir Sway olduğuna göre, bu gölün zamanın durduğu yer olarak kalması için senle ben işbirliği içinde olacağız. Kulağımda yankılanan müzik. Ve teninin tadı. Sadık komutanın Hal. Ollie’ye bir baksan iyi olur! Belediyedeki konuşmaya geç kalıyoruz. Tamam. Nikolai. Masamı sen mi taşıdın? Gün batımında ait olduğu yere gitmeli. Çiy yağar. Rehber tekne gitmiş. Ben seni götürürüm. Tipik Oliver işte.

Üçüncü Eş Tek Parça izle

Üçüncü Eş 720p izle Gölü hiç umursamadı. Hey. Benim için şunu takar mısın? Aa, sürekli açılıyor. Tabii. Büyük bir kasaba iskelesi yeni tekneleri buraya çekecek. Bu toplumun ihtiyacı olan işi sağlayacak. Haklısın Jim! Şimdi yorumları alalım. Bayan Sway. Bakın kim gelmiş. Ben Ben bu gölde büyüdüm. Burası eskiden Yılda iki hafta …sana bu hakkı vermez. Bırak da konuşsun! Eskiden bu göl bizi geçmişe, doğaya birbirimize, sessizliğe bağlardı. Önce alabalık tükendi. Sonra dalgıç kuşları. Tanrı aşkına Bayan Sway. Jim’e oğlunun jet-ski işi konusunda başarı diliyorum ancak halka açık bir iskele göldeki motorların sayısını üç katına çıkartacak. Eel Gölü’ne iskele yapıldığında dışarıdan gelen teknelerle gölde kandilçiçeği yetişmeye başladı. Bu da mor sazları, balık stoğunu mahvetti. Sorun iskele değil. Sorun su. Bu gölün saflığı, bizim gölümüzün. Senin gölün. Artık göl senin değil. Bıktım artık bu işten! Onu duydun mu? Bu bir Z. Sen istesen de istemesen de bir gün bu göl turistik bir mekan olacak. Seni yaşlı cadı. Hey, ne dedin sen? Marlena, sen iyi misin? Ne iyisin Ollie. Tıpkı baban gibi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Third Wife

  Yayın Tarihi:

  15 Mayıs 2019

  Senaryo:

  Ash Mayfair

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?