The Void Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 69 Görüntülenme

The Void Türkçe dublaj izle

Polis memuru Carter çöl yolunda kanlar içinde bir adam görür. Onu hastaneye yetiştirmeye çalışır. Fakat hastanede kült figürleri ortaya çıkar ve içerideki hastalar çıldırmaya başlar. Carter kendini hastanenin içindeki kötülüğe karşı bulacaktır.
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

The Void Türkçe dublaj izle Anladığım kadarıyla, çok derin politik bağlantılara sahip oldukça güçlü bir kuruluştuYahudi Aile ve Çocuk Hizmetleri Kurulunu aradığınız için teşekkürler. Merhaba! Evet, merhaba. Adım David Kellman, görünen o ki, yıllar önce Çocuk Gelişim Merkezi tarafından yürütülen ve kayıtları şu an Yale üniversitesinde olan bir çalışmanın konularından birisiyim. ‘Evet?’ Ve web sayfalarında bu kayıtlara erişebilmem için kurulun iznine ihtiyacım olduğu yazıyor ve danışma görevlisi de beni size yönlendirdiPeki. Tamam Bunların hiçbirinden ya da çalışmanın ne zaman olduğundan haberim yok, ama sizin için…’ Çok sayıda gazeteci var ve bildiğim kadarıyla da, bu çalışmaya dahil edilen ikizlerden bazıları bu materyale erişmeye çalıştı. Bildiğim kadarıyla, bu çalışmanın sonuçlarını göremediler. Çalışmadaki konulardan biri olduğum için, benim erişimimi sağlayacak birisine doğrudan ulaşabilmemin bir yolu var mı? Eğer biri bu materyali görme hakkına sahip olacaksa, o kişi gerçekten çalışmanın konusu olan kişilerden biri olmalıydı. Her şeyden onların da haberi olmalıydıYani, şu an istediğiniz kişi tam olarak kim olabilir hiçbir fikrim yok.

The Void Filmi full izle – indir

The Void full hd izle Bir bakmam gerekecek.’ Tamam, o zaman ilk savunma hattında siz varsınızSanırım, evet. O zaman size bir eposta göndereceğim. Konu kısmına da İkizlerle ilgili çalışmalar yazacağım. Tamamdır!’ Louise Wise Services uzun süreliğine kapandı. Peter Neubauer yaşamını yitirdi. Ve biz hala neyi aradıklarını ve ne bulduklarını tam olarak bilmiyoruz. Ben bir klinik psikoloğuyum, ve Peter Neubauer’in çalışmasında araştırma görevlisiydim. Bu çalışmada, yapılan şeyler hakkında, kayıt tutmaya istekli olan tek kişinin ben olduğunu düşünüyorum. yaşındaydım. Bu aslında benim ilk işimdi. Bilirsiniz, bunun açığa çıkmaması için dikkatli olmanız gerekiyordu İnanılmaz bir şey, tıpkı ikiz erkek kardeşin gibi görünüyorsun. dediğimde hemen oracıkta işime son verilirdi, haksız mıyım? Biraz cezbedici bir işti kabul ediyorum, Bir nebze de olsa, cezbediciydi. Hey, ikizini tanıyorum. Aynı sana benzeyen birini bir hafta önce gördüm. Suçluluk hissedip hissetmediğim sorusunu tuhaf buluyordum, çünkü bu konuya dair hiçbir sorumluluk hissetmiyordum.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Void

  Yayın Tarihi:

  07 Nisan 2017

  Senaryo:

  Jeremy Gillespie, Steven Kostanski

  Ödüller:

  3 ödül & 2 Adaylık.

  Resimler

  "The Void Türkçe dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?