The Lodge Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
7.3 IMDB Puanı 2 Yorum 259 Görüntülenme

The Lodge Türkçe dublaj izle

The Lodge, genç bir kadının, evlenmeyi planladığı adam ve çocukları ile birlikte gittiği tatilde yaşananları konu ediyor. Richard, hayatının ikinci baharında yaşayan bir adamdır. İki çocuğu ile birlikte yaşayan Richard, ikinci evliliğine hazırlanmaktadır. Sevgilisi Grace ve çocukların kaynaşmasını isteyen Richard, birlikte olmalarını sağlayacak kısa bir tatil planlar. Richard, çocukları ve Grace, şehirden uzakta bulunan bir tatil köyüne gider. Genç kadın, çocukların kendisinden hoşlanmaları için elinden geleni yapar. Ancak çocukların tek isteği babalarının Grace’den ayrılmasıdır. Yakında üvey anneleri olacak olan Grace hakkında araştırma yapan çocuklar, genç kadının yıllar önce yaşanan bir katliamdan sağ kurtulan tek kişi olduğunu öğrenir. Geçmişte yaşanan olayın travmasıyla boğuşan Grace, dağ evinden bir takım tuhaf olaylara şahit olur. Evin çevresinde yaşanan korkutucu olayların artmasıyla birlikte Grace, karanlık geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır.
fragman jaw rapid upto
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

The Lodge Türkçe dublaj izle Buna inanamayacaksın, az önce aldığımız aramaya inanamayacaksın. Bugün ilk sayfada gördüğün iki genci hatırlıyorsun değil mi? Aslında üçüncü biri daha var. Aynı şekilde hareket ediyorlardı. Hepimiz arkamıza yaslanıp, bu üç ayrı hayatın bir araya gelişini seyrediyorduk. Bu durumu şöyle ifade ediyordum, David’dense daha çok Eddy gibi, ve Eddy’dense daha çok David gibi, ve birbirlerindense daha çok ikisi gibi görünüyordum. Mantıklı geliyor mu? Sonra zevklerimizi karşılaştırmaya başladık. yaşındaki biri neyi karşılaştırır ki? İçki, sigara, yemek, kadınlar, müzik, araba. Sevdiğim yepyeni bir Mercury Capri’yi getirmiştim. Bobby’ninde kırık deri koltukları olan külüstür bordo renkli eski bir Volvo’su vardı ve ben de… Ünlü bir Scarsdale doktorunun oğlu demek ha? diye düşünmüştüm. En başlarda, sanırım Eddy söylemişti, Bu iyi bir şeye mi yoksa kötü bir şeye mi dönüşecek bilmiyorum. Hikayenin sonunun nasıl olacağına dair her zaman bir soru işareti, büyük bir soru işareti vardı. O zamandan beri, ne kadar şeyin değişeceğinin farkında değildikŞimdi bir zamanlar gördüğüm en dikkat çekici hikayelerden biri karşınızda: Üçüzlerin hikayesi. Eddy, Robert ve David yıl sonra bir araya geldiler.

The Lodge Ne Zaman Vizyona Girecek?

The Lodge full hd izle Uzun zamandır kayıp kardeşler olarak bilinen üçüzler hakkında bir hikayemiz var.’ Her yere gittik. Her yereÇift görmüyorsunuz, belki de üçlü göreceğiniz bir anı yaşıyorsunuz. Burada kimin kim olduğunu bilmiyorum. Buraya gelin beyler, gelin bakalım.’ İşinizi gücünüzü bırakıp onları farklı programlarda izliyorsunuz. Gösteriydi, medya gösterisine dönmüştü. O zaman bile virüs gibi her yere yayılmaları hakkında konuşuluyorduSiz gençler, dünyadaki her gazetede ilk sayfadasınız. Doğru.’ People Magazine, ‘Time Magazine, hatta New York Times, Good Housekeeping da bileDavid, seninle başlayalım. Unutup duruyorum hanginiz David’di? Edward sen misin? Evet. Peki, sen kimsin, David misin? Bobby’im. Sen Özür dilerim. Sen Robert’sın Robert ve Edward. Hadi ama.’ Peri masalı gibiydi. İnsanların güzel şeyler duymaya ihtiyacı vardıBu üç genç adam, hepsi de aynı pozisyonda oturuyor.’ Çok ilginçti. Gerçekten birbirleri için yabancılardı. Birbirleriyle aynı görünüyorlardı, ama yabancılardı, öyle değil mi? Biri, bir diğerini gerçekten tanımıyordu. Ama davranışları çok benzerdiHayatlarımız olağanüstü bir şekilde birbirlerine paralel. Bu, bu çok saçma. Kişiliklerimizi tartışmaya başlar başlamaz, aynı olduğumuzu gördük.

The Lodge Filmi full izle – indir

The Lodge 720p izle Kişiliklerimiz aynı, mimiklerimiz aynı. Hep aynı anda konuşuyoruz. Ben bir cümle başlatıyorum, o bitiriyor. Üçümüz de Çin yemeği seviyoruz. Bir zamanlar hepiniz güreşçiydiniz? Evet. Hepiniz aynı marka sigara içiyorsunuz? Evet. Hangi marka içiyorsunuz? Marlboro. Üçünüz de aynı marka mı içiyorsunuz? Evet. Aynı renkleri mi seviyorsunuz? Evet. Şeyi merak ediyorum, kadın zevkleriniz de birbirine benziyor mu? Kesinlikle.’ Hepsi yaşça büyük kadınlardan hoşlanıyor gibiydilerBirisi yaşça büyük kadınlardan hoşlandığınızı söyledi. Şey… Şaşırtıcı diğer bir tesadüf ise, üç kardeşin de evlatlık bir kız kardeşle yetiştirilmesiydi. Kızların hepsi şimdi yaşında. Şunu söyleyeyim ki bu durumu hemen atlatamayacağım. Bunların hepsinin olağanüstü şeyler olduğunun farkındasınız, değil mi? Güzel bir şey. Birbirinizi sevdiğinizi söylüyorsunuz, ama birbirinizi kısa bir süreliğine tanıyorsunuz. Fark etmez ki, onları en başından beri tanıyorum. Bu duyguyu hissetmeniz ne kadar sürdü? Bu kadar.’ Kardeşten daha çok klon gibiydiler. Kesinlikle çok şaşırtıcıydı çünkü oldukça farklı ailelerde yetiştirildikleri aşikardı. Maviyakalı işçi sınıfı bir aile, orta sınıf ve zengin bir aile tarafından evlatlık edinilmiştik. Bobby’nin ebeveynlerinden babası, tıp doktoruydu. Annesi ise avukattı. Çok iyi eğitim almışlardı ve ülkenin en prestijli bölgelerinden birinde yaşıyorlardı.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Lodge

  Yayın Tarihi:

  25 Ocak 2019

  Senaryo:

  Sergio Casci, Severin Fiala, Veronika Franz

  Yorumlar (2)