Shazam 6 Güç Türkçe dublaj izle
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (5)
5,5 IMDB Puanı 8 Yorum 10,425 Görüntülenme

Shazam 6 Güç Türkçe dublaj izle

Koruyucu ailesiyle birlikte yaşayan 14 yaşındaki Billy Batson'ın 'shazam' kelimesini bağırmasıyla başlayan ve eski bir büyücü sayesinde altı mitolojik Tanrı'nın gücüne sahip yetişkin bir süper kahraman olan Shazam!'a dönüşme hikâyesini konu edinen Shazam!'da ana karakter bir yandan kendi sınırlarını test ederken bir yandan da filmin kötü karakteri Dr. Thaddeus Sivana'ya karşı savaşmak ve güçlenmek zorunda kalacaktır.
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Adamlarım halkını Shazam izle bahçeye topluyor. Niye? Sen ve ben aşağı inip Kışyarı’nı bana verdiğini söylemeye. Söylemem. Evet, söylersin. Söylemem. Asla teslim olmam. Seninle dövüşür, dışarı atarız. Kale benimdir. Ama bu insanlar hâlâ senin. Onları korumak için teslim olacaksın. Hayata tutmak için. İyi bir lord böyle yapar. Söyleyeceğin şeyi dikkatli düşün. Theon. Bizden hep mi nefret ettin? Kışyarı’nı Theon’a teslim ettim. Daha yüksek. Prens Theon de. Kışyarı’nı Prens Theon’a teslim ettim. Hepiniz beni tanıyorsunuz. Evet, seni bir pislik çuvalı olarak tanıyoruz. Farlen, sesimiz ol. Küçük lordunu dinle Farlen. Senden daha mantıklı. Hepiniz onun emrettiğini yapacaksınız. Babam eski Tuz ve Kaya tacını taktı ve kendisini Demir Adaları’nın kralı ilan etti. Fetih hakkı Shazam 6 Güç full hd izle gereği Kuzey’i de alıyor. Hepiniz onun kullarısınız. Boş versene. Ben Stark’lara hizmet ederim. Kuzey’i elinde tutacağını sanıyorsan Kapa çeneni!

Shazam 6 Güç izle

Ned Stark’a sadakatle hizmet ettiğiniz kadar bana da ederseniz ben de onun kadar iyi olurum. Sakin ol. İhanet ederseniz buna pişman olursunuz. Üstat Luwin, Pyke’a bir kuzgun yolla. Babama buradaki zaferi bildir. Bir de Deepwood Kalesi’ndeki kız kardeşime yolla. Kışyarı’na adam getirmesini söyle. Sen Hisar’ın bir üstadısın. Kışyarı lorduna hizmet etmeye yeminlisin, değil mi? Yeminliyim. Bran’in söylediği gibi Kışyarı’nın lordu benim. Yolla kuzgunları. Lordum. Lord Greyjoy. Nihayet kendinizden üstünlere nasıl hitap edeceğinizi öğrenmişsiniz. Ne istiyorsun? Buraya köle olarak getirildim. Shazam 720p Altyazılı izle Alındığım gün buradaydınız. Seni ben aldım. Ne olmuş? Size hizmet edeyim. Nasıl? Bana savaşçılar lazım, mutfak fahişeleri değil. Beni mutfağa koyan Robb Stark’tı.

Elime yine mızrak verin. Boyuma sapla diye mi? Beni aptal mı sandın? Kalk. Çekil. Niye? Bu, sizin rüyanız küçük lordum. Okyanus burayı yutmaya geldi. Beni boğmasına izin vermem. İşlerinizin başına dönün. Ve birkaç gün içinde Greyjoy! Bunu Torrhen Meydanı yolunda yakaladık. Biz kılıcını alana kadar iki adamamızı öldürdü. Sör Rodrik, düşman olarak karşılaşmamız beni Shazam filmi konusu ve yorumları üzüyor. Sokak fahişesinden daha onursuz olman beni üzüyor. Bu çatı altında büyütüldün. Bunlar senin halkın. Halkım değiller. Kral Robb seni kardeş gibi gördü. Kardeşlerim öldü. Stark’larla savaşırken öldüler. Senin gibilerle. Evet, babanın başlattığı savaşta öldüler. Lord Stark seni kendi oğullarıyla beraber büyüttü. Onlarla. Onlardan biri olarak değil. Onun esiriydim. Evimden alındım.

Shazam Filmi Ne Zaman çıkıyor?

Hayatta olup bunu görseydi Hayatta değil. Öldü. Yedi Krallık savaşta. Ve Kışyarı benim. Eline kılıç vermek yerine karnına saplamalıydım. Bu hanedana sadakatle hizmet ettin ihtiyar. Ama konuşmaya devam edersen seni Hücreye götürün. Kilitleyin Prensim! Buna izin vermezsiniz. Bedelini ödemeli. Çürüyene kadar hücreye kapatacağım. Hayır, demir Shazam 1080p bluray indir bedelini ödemeli. O yaşadığı sürece size asla saygı duymazlar. Sör Rodrik. Seni ölüme mahkum ediyorum! Hayır! Teslim olursam onlara zarar gelmeyeceğini söyledin. Bu ihtiyar çenesini tutamadı! Ani bir karar vermemenizi öneririm.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Shazam!

  Yayın Tarihi:

  05 Nisan 2019

  Senaryo:

  Henry Gayden, Henry Gayden, Darren Lemke, Bill Parker, C.C. Beck

  Yorumlar (8)