Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.7 IMDB Puanı 587 Görüntülenme

Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Türkçe dublaj izle

Maleficent 2, 2014 yapımı "Malefiz" filminin devam halkasıdır. Joachim Rønning'in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrolünde yine Angelina Jolie yer alıyor.
fragman jaw rapid
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Malefiz 2 Türkçe dublaj izle Çalışmaya ne olduğunu bilmiyorumte İsviçre’ye yerleştim ve neler olduğunu öğrenebileceğim bütün irtibatımı kaybetmiştim. Çalışmanın tamamı görülmeliydi. Bu çalışma ilk ve son olmuştu, bir daha asla yapılmayacak ve çoğaltılmayacaktı. Tarihi bir çalışmaydı. Motivasyon açısından yaptıklarının doğru olduğunu söylediler, bu umrumda bile değil, çünkü bana kalırsa yaptıkları haklı çıkarılabilir bir şey değil. Ne var biliyor musunuz? Nazi Soykırımı’ndan gelip, insanlarla kukla gibi oynadığınızı ailemiz öğreniyor çok yanlış bir şey yaptınız. Ben, bu araştırma yüzünden bu üç gencin mutlu sonlarının olmayacağına inanıyorumKendi evinizde büyürken keşfettiğiniz benzerliklerinizden bazıları nelerdi? Buluştuğumuzda üçümüz de aynı marka sigara içiyorduk, üçümüz de ortaokul ve lisede güreşçiydik, üçümüz de aynı yemeği seviyorduk, Maleficent: Mistress of Evil izle ve üçümüzün de kadın zevki benzerdi. Bobby ise uzaklaştırılmış gibi hissetti. Her iki türlü de bu, ilişkimize büyük gerçekten büyük bir zarar verdi.

Malefiz 2 Filmi Vizyona Girdi Mi?

Malefiz 2 oyuncuları Üçünüzde de olduğunu öğrendiğiniz garip şeyler var mıydı? Başka şaşırtıcı keşifleriniz mesela? Şey olabilir belki, bazen farklı düşünce veya fikriniz olduğunu düşünüp biriyle paylaşıyorsunuz ve kardeşin bunu zaten söylemişti. diyor. ‘Biraz sinir bozucu. Aslında komik. Biraz sinir bozucu ve cesaret kırıcı.’ Kardeşlerimle aynı işi yapmak, ilişkimize zarar vermişti. İş ahlakıyla çelişiyordu, ve babam da ölmüştü. Bizi bir grup olarak bir araya getirmiş, ve tabiri caizse barışı sağlamıştı. Çocuk gibi birbirleriyle tartışmaya başlamışlardı. Ve yıl boyunca kardeş olabilme imkanı onlara verilmemişti. Çocuklu bir ailede yaşadığınızda, birbirinize nasıl uyum sağlayacağınızı öğrenirsiniz. Herhangi bir şeyi yapma tarzını sevmediğinizde, ya sinirlenirsiniz ya da uzlaşmayı öğrenirsiniz. Ama onlar birer yetişkin olarak tanıştılar. Ve birbirleriyle nasıl yaşayacaklarını hiçbir zaman öğrenmediler. İşler böyle olunca her şey gittikçe karmaşık bir haldi, ve son noktayı koyan benim ayrılmamla işler daha da zorlaştı. Bobby işi bıraktığında, Eddy ve ben ihanete uğramış gibi hissettik.

Maleficent: Mistress of Evil Tek Parça izle

Malefiz 2 hd izle David ve Bobby’dense, bu durumdan en çok Eddy’nin etkilendiğini düşünüyorum. Herkesin hep mutlu bir şekilde bir arada olmasını isteyen kişi hep Eddy’di, ve bu konuda da en çok üzülen o olmuştu. Afallamıştı ve bu durum onu yiyip bitiriyordu. Onları çok seviyordu, ve kardeşlerinin tekrar bir arada olmasını istiyordu. Bütün bunlarla nasıl başa çıkacağını bilmiyordu. İnişli çıkışlı davranışlarla, düzensiz davranışlarla karşı karşıya kalıyordunuzEddy’nin sakalları uzamış. Kıllı yüz, evet benim. Çocuğu uyandıracaksın. Jamie, baban bulanıklaştı.’ Beklenmedik inişli çıkışlı davranışları oluyordu. Gecenin hiç olmadık saatlerinde insanları arıyordu, ve sonra insanlar, yıldır Eddy’i ne görmüşlüğüm ne de ondan bir haber almışlığım var. Neden telefonu eline alıp sabahın ikisinde beni arıyor ki? diyorlardı. Yani, bunlar belirtilerdi. Bu, bunlar teselliden fazlasına ihtiyaç duyan birisi için belirtilerdi. Bu gerçekten çok ama çok ciddi bir şeydi. Bazen inanılmaz bir cazibesi olabiliyorduMerhaba? Ama sıkıntılı zamanlarında öfkeyle dolu oluyordu.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Maleficent 2

  Yayın Tarihi:

  29 Mayıs 2020

  Senaryo:

  Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster, Linda Woolverton

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?