Korku Evinde Katliam full hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.3 IMDB Puanı 55 Görüntülenme

Korku Evinde Katliam full hd izle

Dünyanın en korkutucu altı psikopatı, yerel bir akıl hastanesinden kaçarlar ve Cadılar Bayramı’nın kalabalığına karışarak terör estirmeye başlarlar…
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Korku Evinde Katliam Türkçe dublaj izle Çalışmaya tasarlandıktan sonra katılmıştım. Yine de, buna dahil olanlardan biriydim, bu yüzden etik olarak uyum sağladığımı söyleyebilirsiniz. Şimdi geriye baktığımda, bunun etik açıdan kesinlikle yanlış olduğunu düşünüyorum. Burada bazı notlarım var. Pekala. Bunlar benim orijinal notlarım, ve yapmış olduğum psikolojik testlerin kopyaları. Peki, bu dosyalarda özellikle kimler yer alıyor? Üçüzler. İşte başlıyoruz. İsmini söylemeden okuyacağım. Yüksek sesli ve enerjik bir çocuk. Özerkliğini kurma ihtiyacı, hem zekasını hem de gücünü gösterme ve ailesi de dahil olmak üzere, herkesi geride bırakarak kendini gösteriyor. Evet, The Funhouse Massacre izle bu da onu çektiğim sırada bana yeni bisikletini ve tüm spor ekipmanlarını göstermeye hevesli olanın. Oyuna çok odaklanıyordu ve oldukça sert oynuyordu. Bu çocuğun bazı problemleri vardı. Hiper saldırganlık. Pekala, görünen o ki, bu ebeveynler çocuklarının sorunlarının farkında değillerdi, onlara ne zayıf yönlerini anlamalarında ne de haraketlerinde uygun kontrolü sağlamalarında yardımcı olabiliyorlardı.

Korku Evinde Katliam Filmi Vizyona Girdi Mi?

Korku Evinde Katliam full hd izle Bu yüzden ebeveynlerin, bu gençlerin yaşadığı sıkıntılara uyum sağladığını düşünmedim. Çalışmanın bulguları nelerdi? Hiçbir fikrim yok çünkü ay sonra çalışmayı bırakmıştım, ve sonuçlar hiç yayınlanmamıştı. Bütün sahip olduğum, çalışmadan kalan bu küçük parçalar. Bu bir gizem ve büyük bir kayıp. Bütün bu önemli bilimsel veriler, sadece bu arşivlerde gömülü. Bu yüzden, bazı insanlar çalışmanın amacının, nihai amacının, akıl sağlığını incelemek olduğunu iddia ediyor. Ben oradaydım, çalışmada olduğum zamanlarda, biyolojik ebeveynlerin akıl sağlığından hiç bahsedilmiyordu. Akıl sağlığıyla ilgilenmiyorduk, ilgilendiğimiz şey bu değildi. Ebeveynlikteki farklılıkları inceliyorduk. Ebeveynlikteki uygulamaları ve bu uygulamaların çocukların gelişimini nasıl etkilediğini öğrenmek istiyorduk. Yani, daha çok ailenin dinamiğiyle mi ilgilendiklerini söylüyorsunuz? Ama onlar bunu bilemezdi. Ailelerin, bu yeni evlat edinilmiş çocuklarla nasıl etkileşime geçtiklerini bilmiyorlardı. Muhtemelen aile dinamikleri hakkında bilgi edinebilmelerinin tek yolu, aile içine yerleştirilmiş bir çocuğa sahip olmalarından geçiyordu.

Korku Evinde Katliam Filmi full izle – indir

Korku Evinde Katliam konusu Bu hikayedeki şaşırtıcı diğer bir tesadüf ise, üç kardeşin de evlatlık bir kız kardeşle birlikte yetiştirilmesiydi. Kızların hepsi şimdi yaşında.’ Üçüzler, kendilerinden büyük bir kardeşe sahiptiler. Üçü de, Louise Wise tarafından yerleştirilmiş olan ve kendilerinden daha büyük evlatlık bir çocuğun bulunduğu ailelere yerleştirilmişti. Bu, planın bir parçasıydı. Seni görmek çok güzel. Seni de. Size bir klip göstermek istiyorum. Çalışmada bir araştırmacı olan Lawrance Perlman’a aitÇalışmanın bulguları nelerdi? Hiçbir fikrim yok çünkü sonuçlar hiç yayınlanmamıştı. Ebeveynlikteki farklılıkları inceliyorduk. Ebeveynlikteki uygulamaları ve bu uygulamaların çocukların gelişimini nasıl etkilediğini öğrenmek istiyorduk. Üçüzler, Louise Wise tarafından yerleştirilmiş olan ve kendilerinden daha büyük evlatlık bir çocuğun bulunduğu ailelere yerleştirilmişti. Bu, planın bir parçasıydı.’ Bunu izledikten sonra nasıl hissediyorsunuz? Deney faresi gibi. Bu, bu her şeyi daha da Bu her şeyi Daha da kötü yaptı. Daha da iki yüzlü bir hale getirdi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Funhouse Massacre

  Yayın Tarihi:

  13 Kasım 2015

  Senaryo:

  Ben Begley, Ben Begley, Renee Dorian

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?