İtalyan Usulü Aşk Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.7 IMDB Puanı 205 Görüntülenme

İtalyan Usulü Aşk Türkçe dublaj izle

Küçük Italya'da aileden kalma gizli tarifleriyle restoran işleten iki yakın arkadaş Sal ve Vince'in arası bilinmeyen bir nedenden dolayı yıllar önce bozulmuştur. O günden sonra Küçük Italya bir daha hiç aynı olmamış Pizza Napoli Vince'in Pizzası-En İyisi ve Sal'ın Pizzası-Daha İyisi olarak ikiye bölünmüştür. Şimdi artık aradan yıllar geçmiştir ancak ikili hâlâ birbirlerini sabote etmeye devam etmektedir. Ancak sanıldığı gibi ailenin her üyesi birbiriyle savaş halinde değildir. Sal'in Londra'da şef olan kızı Nikki ve Vince'in oğlu Leo'nun masum çocukluk aşkları Nikki'nin Küçük İtalya'ya geri dönmesiyle yeniden alevlenmiştir. Eşleri Dora ve Amelia hâlâ gizliden gizliye birbirlerinin en yakın arkadaşı olmaya devam etmektedir. Yetmezmiş gibi Sal'in annesi Franca ve Vince'in babası Carlo evlenmeye karar vermiştir. Bu şok haber kısa sürede Nikki ve Leo'nun aşkının da açığa çıkmasına neden olur. Küçük Italya bu iki aile için artık gerçekten çok küçüktür. Birisinin gitmesi gerekmektedir Peki ama kimin? Pizza fırınları yanar ve en iyi pizzayı pişirmek için amansız bir yarış başlar. Nikki ve Leo'nun aşkları bu amansız yarışın kurbanı mı yoksa kazananı mı olacaktır?
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

İtalyan Usulü Aşk Türkçe dublaj izle Hiç kafan çalışmıyor, değil mi? Kadınlar dünyanın.. kurtarıcılarıdır! Topuklu ayakkabı. Hadi ama! Bu hiç iyi değil. Lanet olası! Bu acayip alet de nedir? Bir zaman makinesi. Zaman makinesi mi? Bizi geleceğe götürecek. Geleceğe mi? Evet aşkım. milyon ışıkyıIı geleceğe. Böylece özgür olacağız. Gördün mü? Geri döndüler. Hiç ölmüyorlar. Hayır. Hayır, hayır, olamaz. Yüzbaşı Hogi, şu uçan makinede. ÖIdürün onu! Bu doğru! Asla ölmüyorlar, aşkım. Sana işkence etmekten asla vazgeçmeyecekler. Bekle. Stilettolar. Onlar Nicol’ün. İkisine de ihtiyacım var. Olmaz, Deja. Nicol’nin topuklu ayakkabılarından birini Nazilere bırakamam! Kurşunumun tadına bak! Bana kolunu uzat.

İtalyan Usulü Aşk Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

İtalyan Usulü Aşk full hd izle O ayakkabıyı bana ver. Bu sandığı daha aşağı indiremez misin? Sen casussun! Doğru. Sensin. Nazileri canlı tutan kişi sensin. Doğru. Mark’ı hasta tutan da sensin! Doğru! Sıkıntı sendendi yani! Sen onun bağımlıIığısın! Onu öldürmene izin vermeyeceğim! Marwen adına.. senin icabına bakacağım. Nicol. Hepsini hallettik. Bir daha bu piçler geri dönemeyecek. Evet. Nicol? Uyan. Uyan tatlım. Lütfen? Lütfen. Benim için geri döndün. Tabi ki senin için. Gitmene asla izin vermem. Benim gerçek aşkım. Peki ya Deja Thoris? O gitti. Temelli gitti. Sonsuza dek hayatımdan çıktı. Asla geri dönmeyecek. Tekrar görüşmek üzere.

İtalyan Usulü Aşk Filmi Hakkında Neler Söylendi?

Nur içinde yatsın İtalyan Usulü Aşk 720p izle! İşe yarar bir şey yazamam. Selam, Mark. Mutlu cuma sabahları. Bay Johnson, bugün mahkeme günü olduğunu.. hatırlatmak için seni aramamı istedi. Spor ceketini ve yakalı bir gömlek giymeyi unutma. Bay Hogancamp.. hazır olduğunuzda Iütfen mahkemeye hitap edin. Çok iyi bir ressam ve çizerdim. Çizmeyi çok severdim. Şimdi ismimi bile zar zor yazabiliyorum. Bir zamanlar yaşadığım hayat.. sonsuza dek ellerimden alındı. Tartaklandığım gece.. Little Italy izle topuklu giymiyordum Sayın Yargıç. Ama topukluları.. deneyebileceğimden bahsettim. Ve bu yorumu yaptığım için.. beni sert bir şekilde dövdüler. Bana arkamdan saldırdılar.. ve kafamdaki tüm hatıralar çıkıp gidene kadar tekmelediler. İçtiğimi ve sarhoş olduğumu itiraf ediyorum.. ve cevap verme tarzım akıllıca değildi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Little Italy

  Yayın Tarihi:

  21 Sep 2018

  Senaryo:

  Steve Galluccio, Vinay Virmani

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?