I Am Mother Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5.7 IMDB Puanı 2,243 Görüntülenme

I Am Mother Türkçe dublaj izle

I Am Mother, insan neslinin tükenmesinden sonra dünya nüfusunu yeniden yaratmak için tasarlanmış bir robot olan Anne tarafından büyütülen bir genç kızı odak noktasına alıyor. Ancak ikilinin arasındaki ilişki, yaralı bir yabancının dâhil olmasıyla farklı bir yöne evriliyor. Bu genç kız, artık her şeyi sorgulamaya ve dış dünyayı merak etmeye başlar.
fragman jaw rapid upto
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

I Am Mother Türkçe dublaj izle En son onunla tanışmıştım. En çapkını oydu ve Hiç şansın yok, adam hem oyuncu hem bekar. dedim kendime. Ama çok sıcak bir gülümsemesi vardı ve çok güzel ve yumuşak elleri vardı. Elini sıktığım zaman, demek istediğim anlarsınız ya oracıkta ona aşık oluvermiştim. Büyük ve katolik İrlandalı bir aileden geliyordum o ise Yahudi’ydi. Evimize ilk kez geldiğinde, babama baktı ve Bay Shanley, biliyor musunuz bilmiyorum ama Brenda ile tanıştığım günden beri, onunla hemen hemen her gece görüşüyorum. dedi. O an, Aman Allah’ım. dedim. Babam her gece beraber olduğumuzu biliyor. Babam bana, Tamam. dermiş gibi baktı …ve Eddy’le evlendim. ‘Kabul ediyorum. Kabul ediyorum. Seni seviyoruz.’ Onu herkes seviyordu. Bir değerlendirme yapsaydık, Bobby çekingen, David ortalama, Eddy ise sevimli, duygusal, kucaklanılası, komik biri olurdu. Yani, sıcak sevgisiyle etrafa neşe saçıyordu. Jamie’nin babasıyla geçirdiği ilk Şükran Günü. Bak, kim varmış burada? ‘Baban.’ Baban özel bir konuk görüntüsüyle, aranıza katılmaya karar verdi. İyi ki doğdun Jamie.

I Am Mother Ne Zaman Vizyona Girecek?

I Am Mother full hd izle Doğum günün kutlu olsun. Ailenin bir araya gelmesini seviyordu. Eddy, gerçekten ama gerçekten David ve Bobby’nin yanında olmayı seviyordu. Eddy, üçünün bir araya gelmesinden en iyi şekilde yararlanıyor gibiydi. Sebep ne olursa olsun. Kardeşleri ve kendi için herkesle geçinebileceği çok güzel bir hayat dilerdi, ve herkesin büyük bir ailesi olsun isterdi. Eddy, biyolojik annemizi bulmamız için, bize öncülük eden ve cesaret veren kişiydi. Bunun üzerine çok düşünüyordu ve sadece bunu yapmak istiyordu. Alan da katılmıştı, çünkü heyecan verici bir şeydi. Temmuz tarihinde, New York’ta doğan üçüzlere sahip olma ihtimalinin kaç olduğunu bulduk. New York halk kütüphanesinin doğum kayıtlarını değiştirdiğini bulduk. Her birimiz bir dosya kapıp, sayfa sayfa inceledik. Birkaç saat içerisinde bulmuştuk. Erkek, erkek, erkek. Üçü de art ardaydı. Hepsi de Temmuz ‘de doğmuştu. Hemen yanında, biyolojik annelerinin soyadı yazıyordu. İlk buluşma Sokak’ta bir bardaydı. Doğu yakasında, mahalledekilerin sürekli gittiği bir bar gibiydi. Tuhaftı. Olanları anlattı.

I Am Mother Filmi full izle – indir

I Am Mother 720p izle Maalesef romantik bir hikaye değildi. Genç bir kızmış o zamanlar. Muhtemelen balo gecesinde hamile kaldı. Üçüzleri olduğunu ve onlardan vazgeçmek zorunda kaldığı gerçeğini atlattığını sanmıyorum. yaşınızda, çok içki içersiniz, yenilmez olduğunuzu düşünürsünüz. Bizden bu kadar çok haberdar olmasını, anlayacağınız üzere, endişe verici bulduk. Elma, ağacından uzağa düşmez ve bu da o ağaçtı, az da olsa heyecanlıydım. Zaten ebeveynlerimiz vardı, o yüzden onunla tanışmak sorun değildi. Ama hayatlarımızın özel bir parçası değildi. Hepimiz gençtik, evlenmeye ve kariyerlerimize odaklanmıştıkMerhaba, Üçüzler’e hoşgeldiniz. David Kellman, Eddy Galland ve Robert Shafran birbirinden farksız üç yabancı. Bugünlerde bir New York restoranı işletiyorlar, restoranın adı da tahmin edeceğiniz üzere, Üçüzler. Hoşgeldiniz. Merhaba. Hoşgeldiniz, hoşgeldiniz.’ Bizim için gelen çok insan vardı. Üçüzleri görmek için geliyorlardı. Üçüzlerden birinin servis yapmasını istediler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  I Am Mother

  Yayın Tarihi:

  12 Ekim 2018

  Senaryo:

  Michael Lloyd Green

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?