Dibe Vurmak Türkçe dublaj izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.1 IMDB Puanı 62 Görüntülenme

Dibe Vurmak Türkçe dublaj izle

Yakın zamanda işini kaybeden Bill (Wes Bentley), borç üstüne borcun ardından artık ailesinin masraflarını karşılayamayacak duruma gelir. Şimdi önündeki tek seçenek, suç dünyasına adım atmaktır. Ancak küçük bir kasabada işlenmeye başlanan suçlar, yerel bir dedektifin dikkatini çeker.

Not: 1 ödül ve 2 ödül adaylığı.

fragman okru
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Dibe Vurmak Türkçe dublaj izle Anna Freud, Freud’un kızı, sık sık gelip onu ziyaret ederlerdi. Çocuklarının hayatında bir farklılık yaratmaya çok odaklanmıştı. Peter, Çocuklarından vazgeçmek isteyen anneler hakkında bir çalışma yapmak ilginç olmaz mıydı? diye düşünmeye başlamıştı. Hangi ikizlere olacağını ve daha sonra bebekken ayrılacaklarını? Onları tamamen iki farklı ortama yerleştirdiğimizde, yaradılış ve yetiştirme ikilemini After the Fall izle sonsuza kadar göz ardı edebilirdik. Şimdi, Bu korkunç bir şey, bunu nasıl yapabilirsiniz? diye düşünebilirsiniz. Geçmişe gidip ‘li ve ‘lı yılların sonlarına bakmanız gerekiyor. Bu kötü görünen bir şey değildi. Kimse, Çocukları ayırmak mı, ne kadar da korkunç! demezdi. Hatta böyle bir şeyi kimse düşünmezdi. Çok heyecan verici bir dönemdi. Psikoloji, herkesin konuştuğu önemli bir şey olmaya başlamıştı.

After the Fall Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

Dibe Vurmak oyuncuları Bütün bunlar araştırma için birer fırsattı. Bilimin şimdiye kadar sorduğu en güzel sorulardan biri, Nasıl bu hale geliyoruz, yaratılışımızın ve yetiştirilişimizin ne kadarı bizi biz yapıyor? dur. Gitmedim ve araştırmaya katılmadım. Ama duyuyordum çünkü ben de ofisteydim. Ama ortaya çıkardıkları şey inanılmazdıHayatlarımız olağanüstü bir şekilde birbirlerine paralel. Bu, bu çok saçma. Kişiliklerimizi tartışmaya başlar başlamaz, aynı olduğumuzu gördük. Kişiliklerimiz aynı, mimiklerimiz aynı. Hep aynı anda konuşuyoruz. Farklı evlerde büyüdünüz? Doğru.’ Herhangi birimizin düşündüğü kadar çok kalıtsal bir durum olacağına inanmadımBen bir cümle başlatıyorum, o bitiriyor. Üçümüz de Çin yemeği seviyoruz. Bir zamanlar hepiniz güreşçiydiniz? Evet. Hepiniz sigara içiyor musunuz? Evet. Üçünüz de aynı marka mı içiyorsunuz? Evet. Aynı renkleri mi seviyorsunuz? Evet. Kadın zevkleriniz de birbirine benziyor mu?’ Kesinlikle.’ Genlerimiz, tamamen bilinçsiz bir şekilde davranışlarımıza aktarılırİkiniz de lise gazetesinde editördünüz, ikiniz de sinema okuluna gittiniz.

Dibe Vurmak Filmi full izle – indir

Dibe Vurmak full hd izle Fark ettiyseniz üsluplarımız bile kalıtsal.’ Rahatsız edici ve insanların hoşuna gitmiyor. İnsanlar, Benim özgür iradem var. cümlesini duymaktan hoşlanmıyorlar. Hayatlarımız üzerinde bir miktar etkimiz olmasını tercih ederiz. Bu gerçeği bilmek istemez miydiniz? Bununla ilgili bir kontrole sahip olduğunuzu ve bu yüzden de, neyse boşverin, yaptığınız şeyin bir önemi yok. Yani, insanların ne kadar az etkileri olduğunu, …ne kadar az kontrol sahibi olduklarını görmenin onları üzdüğünü düşünüyorum. Bundan hoşlanmasak da mücadele ediyoruz. Madem çalışmanın sonuçları bu kadar şok edici ve yeri göğü inletiyor, neden çalışmanızı yayınlamadınız? Bilmediğimiz çok şey var. Oldukça kışkırtıcı hikayelerimiz var, ancak yeterli veriye sahip miyiz bilmiyoruz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  After the Fall

  Yayın Tarihi:

  12 Aralık 2014

  Senaryo:

  Joe Conway, Saar Klein

  Ödüller:

  1 ödül & 5 Adaylık.

  Resimler

  "Dibe Vurmak Türkçe dublaj izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?