Deli ve Dahi Türkçe dublaj izle
7.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.8 /10 (4)
7,8 IMDB Puanı 2 Yorum 3,229 Görüntülenme

Deli ve Dahi Türkçe dublaj izle

Oxford İngilizce Sözlüğü'nün yaradılışın gerçek hikayesini konu ediyor. Professor James Murray, gerçekleştirmek istediği proje için gecesini gündüzüne katarak çalışmaktadır. Amacı, Oxford İngilizce Sözlüğü'nün on bin kelimelik ilk baskısını hayata geçirmektir. Çalışmalarını sürdürdüğü sırada Murray'nin eline akıl hastanesinden büyük bir çalışma geçer. Çok tehlikeli hastaların konulduğu bir akıl hastanesinde yatmakta olan Dr. W.C. Minor, profesöre 10.000 kelimelik bir çalışma gönderir. Minor’un gönderdiği bu liste ikilinin yollarının kesişmesine neden olur.
fragman okru rapid

Gördün mü? İşte bunu seviyorum. Sende bunu Deli ve Dahi oyuncuları seviyorum. Zor durumlara karşı biraz kinaye ile omuz silkiyor. Sik kafalı. Hadi. Git, moda gir ve parti moduyla dön. Evet! İkiniz de salaksınız dostum. Charlie! Hadi ama kardeşim. Bunu bırakma dostum. Bu adam tam bir salak, buna şüphe yok. Ama sana konser ayarlamak için deli gibi çalışıyor. Charlie, birkaç ay önce böyle bir set için Deli ve Dahi indir ölürdün bile. Devir değişti kardeşim. Devir değişti. Evet, değişti. ‘lara geri döndük. Son sefer egon yüzünden işi bırakmıştın. Kardeşim! Bu egomla ilgili değil. Bu dürüst olmakla ilgili. Bunu söyler misin?

Hadi ama dostum! Sara kısa saçlı bir ses işçisinin ardından ikinci geldiğimi öğrenirse ne düşünür? Hayır dostum! Bu olmayacak. Bundan daha büyüğüm! Bu Sara’yla bir yarış değil dostum! Senin şu an İbiza’da olman bile umurunda değil. Yanılıyorsun kardeşim, çünkü benim için bundan iyisini isterdi, anladın mı? En azından bana inandı kardeşim. İnandı! Şunu kafana sok lütfen! Sana geldiğinde kafasında tek bir şey vardı. O da seni kullanmak kardeşim. Kapat çeneni. Seni çocuğuna bakman için kullandı. Kocasını kontrol etmek için kullandı.

Deli ve Dahi Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Sen Piña Colada’yı falan mı fazla kaçırdın? Ve daha da önemlisi seni müziğine yardım et diye kullandı… Hayır. O fena zeki kardeşim! Hayır dostum. Hayır. Ne biliyor musun Charlie. Bir şeyler değişti sandım. Ama hayır, Deli ve Dahi 720p izle yıl önce her şeyini kaybeden aynı agresif salaksın. Devam et, tamam mı? Devam! Ne biliyor musun? Sen de hep arkamda dolanan, kayıt taşıyan yapışık hamalsın. Öyle mi? Evet Dell! Evet! Dinle, bugün hâlâ aynı yapışık adam olabilirim ama en azından herkes seni başından attığında ben kaldım. Attılar ha! Evet. Siktir git dostum. Hayır! Sen siktir git Charlie! Kimse beni atmadı!

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Professor and the Madman

  Senaryo:

  John Boorman, Todd Komarnicki, Farhad Safinia, Simon Winchester

  Yorumlar (2)