CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus izle
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (2)
8,7 IMDB Puanı 2 Yorum 1,515 Görüntülenme

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus izle

Yönetmen:

Oyuncular:

Dünyanın dört bir yanında 5000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, yeni şovunun dünya prömiyeri ile Londra’ya geliyor: Diamond, Elite, Platinum Plus... Arkadaşlar şimdi bize boşa söveceksiniz biliyorum ama henüz gösterimde olan bir gösterinin bizden videosunu beklemeyin. Bu bir tanıtım sayfasıdır o nedenle eleştirileri küfür olarak kabul etmiyorum, by.
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus izle Dürüst olmak gerekirse, seni de planlamamıştık. Ama nihayetinde işler yoluna girdi. Baba, kızın bir esrarkeş ve ben de torbaya sıçıyorum. Ne diyebilirim ki? Bardağın yarısı dolu diyenlerdenim. Harika bir baba olacaksın. Seni tanıyorum. Düşünüyordum da şu video dükkânını açar açmaz satın almak istediğim ilk şey yeni bir araba. Olayların beklenildiği gibi gelişmediğini biliyorum ama iyi bir fikir, güzel bir şarap gibidir Rick. Zamanla düzelir. İşler düzelmeyecek baba. Mutlu musun? Olduğun kişiden mutlu musun? Doğru cevabın ne olduğunu düşünme. Sadece tek bir CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus full izle doğru cevap var. Bunu değiştirebileceğimizi biliyorsun. Hayır. Anık uyuşturucu yok, lanet olsun. Uyuşturucu yok. Onlar zehir Ricky. İnsanları öldürüyor.

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus Vizyona Girecek Mi?

Asla olmaz. Sen ne sattığını sanıyorsun? Su tabancası mı? Ricky, silahlar anayasal bir haktır. Anayasada uyuşturucuyla ilgili hiçbir şey yok. Sen neden bahsediyorsun? Lanet anayasadan bahsetmiyorum, bu lanet ülkenin temellerinden bahsediyorum Ricky. Baba! Siktir! İyi misin? Lanet olsun. Şuna bir bak. Nasıl yaşadığımıza bak. Bir şey yapmalıyız baba. Biraz para kazanmalıyız. Hayır, uyuşturucu yok Ricky. Bunu CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus bilet fiyatları yapamayacağımı biliyorsun. Lanet olsun baba. Her gün lanet uyuşturucu tacirlerine silah satıyorsun. Tek farkı senin yok fiyatına satman. Anık gerçekten para kazanmamızın vakti gelmedi mi? Hadi ama baba. Bunu yapabilirim. Bunu yapabiliriz. Oyuncuları tanıyorum. Oyunlarını biliyorum. Ricky, zaten Dawn’ı kaybettim. Seni de kaybedemem. Baba, Dawn’ı kaybetmedik.

CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus Ekşi Yorumları

İşler şu hâldeyken eve dönmesinin imkânı yok. Dönmek için sebebi yok. Kimse bize yardım etmeyecek. Çok geç olmadan bunu yapmalıyız. Benim de artık CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus istanbul – izmir – ankara bilet bir kızım var. N’aber Art? Selam çocuk. Neler oluyor? Bir ara uğramamı söylemiştin. İçeri gir. N’aber kanka? Bana bir sekizlik ver adamım. İki tane. Selam Dawn. Benim, Ricky. Ricky? Babamı da getirdim. Seni eve götüreceğiz. Neden burada? Ondan… Nefret ediyorum Ricky. Ondan ne kadar nefret ettiğimi biliyorsun. Seni eve götüreceğiz. Hayır, eve gitmek istemiyorum. Evim burası. Hayır Dawn. Bizimle gelmelisin, tamam mı? Şimdi bizimle gelmelisin. Tüm eşyalarım burada. Onları bırakamam. Hepsi çöp Dawn. Sana yeni şeyler alacağız. Yeni şeyler mi? Ne istersen. Söz mü? Söz. Hayır. Hadi. Bana dokunma! Bana dokunma! Çek lanet ellerini üstümden baba! Çek ellerini üstümden! Uzak dur benden. Dokunma bana! Hey. Kapayı aç! Hey! Hey! Kapıyı aç! Kapayı aç! Lütfen! Lütfen! Lütfen. Baba? Lütfen. Baba, lütfen. Lütfen beni çıkar. Brenda! Büyükannem. Farklı biridir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  :

  Yorumlar (2)