Breakthrough Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (2)
7.6 IMDB Puanı 180 Görüntülenme

Breakthrough Türkçe dublaj izle

Joyce Smith, sevgi dolu bir kadındır. Eşi Brian ile mutlu bir evliliği olan Joyce’un hayatı evlat edinmelerinin ardından daha da güzel bir hal alır. Onlar, oğulları John ile artık gerçek bir aile olur. Ancak John’un okul çıkışı St. Louis’de bulunan Missouri gölüne yaptığı ziyaret ailenin hayatının kararmasına neden olur. Buz tutan göle giden John, arkadaşları ile birlikte gölün üzerinde kaymaya başlar. John, incelmiş bir buz kütlesinin üzerine geldiği sırada, buzun kırılması sonucu dondurucu soğuğun içerisine düşer. Gençler, göle düşen arkadaşlarını kurtarmaya çalışsa da ellerinden bir şey gelmez. Acı haberi alan Joyce eşi ile birlikte apar topar göle gider. Olay yerine gelen kurtarma ekibi, yaklaşık 1 saat süren çalışma sonucu John’u buz kaplı gölün altından çıkarmayı başarır. Neredeyse ölmek üzere olan John için büyük bir yaşam savaşı başlar. Onun bu süreçteki en büyük duacısı ise, iyileşeceğine tüm kalbi ile inanan annesi Joyce’dur.
fragman rapid okru
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Breakthrough Türkçe dublaj izle Ama yine de bazılarımız mermiyle ölmüyor. Bazılarımız hala çeliği bükebiliyor. Bu bir fantazi değil. Hmm. Eğer hepimizi gerçekten dışarı çıkarabileceğini düşünüyorsan, Canavar’la tanışabilirsin. Umarım seni sever ama kendi iyiliğin için. Yarın gece. Kurul toplantısı falan iste. Size nasıl hitap edeceğiz efendim? İlk adım “Bay” Soyadım “Cam” Neler oluyor? Dikkat et. Ne.. Oh.. Onu zaptederken çok baskı uygulama. Dr.Staple ne yapıyorsunuz? Yatıştırıcı. Ne? Bunu yaptığım için üzgünüm Elijah. Ah! Dün gece odanı terkederken gördük seni güvenlik kamerasında. Hayır, hayır. Görünüşe göre bizi kandırıyormuşsun. Ameliyatı bu sabaha öne aldım. Bekle, ben Dikkatli olduğunuz için teşekkürler herkese. İyi şanslar Elijah. Senin kim olduğunla ilgili hayati hiç bir şey değişmeyecek.

Breakthrough Filmi Vizyona Girdi Mi?

Breakthrough oyuncuları Söz veriyorum dostum. Elijah! Elijah! O zaman hepimiz çığlık atalım. Elijah! Hanımefendi kendinizi toplayın. Anne! Elijah! Durdurun! Hanımefendi kenara çekilin. Durdurun. Akşam yemeği Elijah. Nasıl gidiyor? Yarın daha iyi hissedeceksin. Resimler çarpık duruyor. Hey. Doğru parçayı bulmak çok zor oldu be. Adım “Bay” Soyadım, “Cam” Nasıl olduğunu bilemezsin Daryl. Bu kadar farklı olmak, uyum sağlayamamak. Korkunç bir his. Merhaba dostum. Naber? Patricia geldiğini söylemişti. Adım Luke ve tüm Güruh benim. Evet, seni herkese tanıştırabilirim. Çok da kötü bir adam değilimdir ya. Herkes çok konuştuğumu söyler, Breakthrough filmi full izle hatta filmlerin sonunu anlattığımı. Küllen yalan. Herkes Şeytan’ın sonunda papazın öldüğünü bilir. (Exorcist) American Sublime. Anlamını bile bilmiyorsun? Değil mi? Bunun için dünyadan ümit yok işte. Bu nedenle Canavar saf ve anlamlı olan tek şey. American Sublime, doğanın enginliğini yansıtan Batılı sanatçılardan çıkan bir grup manzara resmi. Uzaklardaki şiddetli fırtınaların tasvirleri sıklıkla karşılaşılan motiflerdi.

Breakthrough Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

Breakthrough Altyazılı izle Resme özel ilgim vardır. Hey, Bayan Patricia hafifçe dokunsam bile kemiklerinin kırılacağını söylüyor. Doğru mu bu? Evet. Eh, süpergücün ne peki? Zihnin mi? Benimki ne? Hep dokuz yaşındasın, değil mi? Evet. İnanılmaz. Dünyayı olduğu gibi görebiliyorsun. Sürekli olarak. Asla büyüyemeyen çocuk. Hazır mısın? Hazır mısın? Evet. Hoop. Burası çok güzelmiş Bay Cam. Dans edesim geldi. O zaman dans et. Evet! Bak şuna! Evet. Oh, dostum. Hepimize yalan söylediler. İnandın mı? Evet, inandım. Hayatım boyunca inandım buna. İnançlarını kaybediyorlar. Güruhum inancını kaybediyor. Çizgi romanlarda seni herkesin görebileceği halka açık bir yere giderdin. İnsanın yavan başarılarının kutsandığı bir yere. Ama onları ikna etmek için David’e ihtiyacın var. Herkesin önünde onunla dövüşmelisin. Şehirdeki en yüksek bina bugün açılıyor. Dünyanın tüm kameraları sizi kaydediyor olacak. Dünyayı ve Güruhu aynı anda ikna edebilirsin. Biz varız. Neden bu sandalyede oturuyorsun çocuğum? Kemiklerim kolayca kırılıyor. Böyle doğmuşum. kırığım var şimdiye kadar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Breakthrough

  Yayın Tarihi:

  17 Nisan 2019

  Senaryo:

  Grant Nieporte

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?