Badla Türkçe dublaj izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
8.3 IMDB Puanı 45 Görüntülenme

Badla Türkçe dublaj izle

Amitabh Bachchan filmde bir avukatı canlandırmaktadır. 40 yıldır hiçbir davayı kaybetmemiştir. Arjun adında bir genç ile Naina beraberdir ve onlara ilişkilerini öğrenen bir takım adamlar şantaj yapmaya başlar. Akabinde bir gece evde beraberlerken eve giren birileri Naina'yı bayıltıp Arjun'u öldürür. İşte avukat bu davayı almıştır ve bir şeyler bulmaya olayı açığa çıkarmaya niyetlidir. Avukat olay ile ilgisi olabilecek herkesi detaylı bir şekilde sorgulamaya ve onlardan bilgiler öğrenmeye çalışır.
fragman rapid
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Badla full hd izle Sadece çocuklar üzerinde çalışmıyorlarmış, ebeveynler üzerinde de çalışıyorlarmış. Demek ki, aslında her ebeveynin ebeveynlik şeklini biliyorlarmış. Yani, bunun rastgele bir seçim olmadığı apaçık ortada. Tam olarak kimi seçtiklerini ve her birimizi Galland’lara, Kellman’lara ve Shafran’lara verdiklerini çok iyi biliyorlardı. Çocuklarına ebeveynlik yapmaları açısından, bu üç aile, birbirlerinden oldukça farklıydı. David’in babası dikkat çeken biriydi. Dünyada oğlunu onun gibi seven kimse yoktu. Oğluyla gurur duyuyordu. Ne yaparsa yapsın ona göre muhteşemdi. Bobby’nin babası doktor olduğu için çok yoğundu ve David’in babasının geçirdiği kadar Bobby ile çok zaman geçirmemişti, ama ona mümkün olduğu kadar kendini adamıştı. En gelenekçi Eddy’nin babasıydı oldukça sert bir kişiliği vardı. Patrondu. Kurallar koyar, Eddy’nin de onlara uymasını istedi. Eddy’nin babasıyla olan ilişkisi iyi olamazdı. Ve bu önemliydi. Neden iyi olamazdı dediniz? Çünkü olsaydı, onu tanıyor olurdum, onunla görüşüyor olurdum, Eddy onun hakkında konuşmuş olurdu. Bu Edward’ın bizde olan son fotoğrafı. Çok girişken biriydi. Genç erkeklerin yaptığı her şeyi yapardı. Arabayı hurdaya çevirmişti ve bunun gibi birkaç bir şey daha, ama.

Badla Türkiye’de Vizyona Girecek Mi?

Badla Türkçe dublaj izle Yani, onu bazen disiplin edebiliyordum. Eddy ve babası çok farklı kişiliklere sahipti. Eddy daha gösterişliydi, sporla pek ilgilenmiyordu. Elliott ise, hayata karşı çok güçlü bir militarist ve geleneksel bir yaklaşıma sahipti. Öğretmendi, onun için her şeyin bir zamanı vardı, Ben katı bir disiplinciydim, ve çocuklarım maalesef benim bu halime sahiptiler. Eddy, ailesine uyum sağlamayadığını ve her zaman böyle hissettiğini söylemişti. Her zaman doğru yerde değilmiş gibi hissediyordu. Edward’ın mutsuz olduğundan ne kadar haberin oluyordu? Sorunlarını bana anlatmazdı. Oldukça sessiz bir aileydik. Sorunlarımızı bir başkasına anlatmazdık. Birbirimizi korurduk. Güzel bir aileydik. Bazı insanlar öylece uyum sağlayamaz. Bu babasının hatası değildi. Bir ebeveyn olarak neyin iyi olduğuna inanıyorsa onu yapmıştı. Sadece farklı insanlardı. Beni birisi aramıştı…Bobby’ydi büyük ihtimal. Bana oturmamı söylemişti ben de buna gerek olmadığını söylemiştim. Bana olanları anlatmıştı. Bir süre ayakta öyle kaldıktan sonra eşimin yanına gittim, ve ona Eddy’nin intihar ettiğini söyledim.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Badla

  Yayın Tarihi:

  08 Mart 2019

  Senaryo:

  Sujoy Ghosh, Sujoy Ghosh, Raj Vasant

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?