Aykut Enişte full hd izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
5,2 IMDB Puanı 5 Yorum 2,611 Görüntülenme

Aykut Enişte full hd izle

Aykut Enişte, yalnızlığından şikayetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un hikayesini konu ediyor. Yönetmen koltuğunda Onur Bilgetay'ın oturduğu, senaryosunu ise Cem Gelinoğlu ve Giray Altınok'un kaleme aldığı filmin kadrosunda Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli, Müfit Kayacan, Lale Başar, Ali Erkazan gibi isimler yer alıyor.
fragman jaw rapid upto
SELAM ARKADAŞLAR RAPİD'DE Kİ ADULT REKLAMLARIN SAHİBİ BİZ DEĞİLİZ BİZLE ALAKASI YOK EDEPSİZLER KENDİLERİ PARASIZLIKTAN GİRMİŞ BU İŞE. UMARIM RAHATSIZ OLMAZSINIZ AMA EN HIZLI SUNUCU ONLARIN OLDUĞU İÇİN KULLANMAYA DEVAM ETMEK ZORUNDA KALIYORUZ. ANLAYIŞLI OLUN LÜTFEN.

Aykut Enişte full hd izle Eddy’nin babası öğretmendi, bir üniversitede eğitim veriyordu. Yaşadıkları yer de tahmin edeceğiniz üzere orta sınıf bir mahalleydi. Benim ailem ise az eğitim almış, göçmen insanlardı. İngilizce onlar için ikinci dildi. Küçük bir dükkanları vardı. Mavi yakalı bir aileden fazlasıydılar. Ama babam, inanılmaz cömert ve sıcak biriydi. David’in babası Richard, hayatın kendisinden daha büyüktü. Bu adamı, ağzında her zaman büyük bir sigarası olan büyük bir adam olarak hayal edebilirsiniz. Ondan hep ‘bubala’ diye bahsediyorduk. Bubalaydı. Eğer Yidce biliyorsanız, ‘bubala’, sarılma ve öpme gibi içerisinde sevgi barındıran bir sözcük. Başka yerlerdense en çok David’in evinde zaman geçiriyorduk. Bubala, bizi kutladı ve bunu kimse yapmamıştı. Benim iki oğlum daha var. diyordu. Gençler birbirlerini bulduklarında, o zaman orada her şey gerçekleşmişti. İşte muhteşem hikaye bu, ve bu kadar. Tabii ki ebeveynler dışında kimse neler olduğunu sorgulamamıştı.

Aykut Enişte Ne Zaman Vizyona Girecek?

Aykut Enişte 720p izle Aileler ilk kez bir araya geldiklerinde, ebeveynlere iki çocuk daha olduğu gerçeği hiç bir zaman söylenmediği için hepsi büyük bir öfke içerisindeydi. Evlatlık edindiğimizde bize hiçbir şey söylememişlerdi. Diğer iki kardeş hakkında hiçbir şey bilmiyorduk. Ta ki, yıl sonra okulda karşılaşana kadar. Beni etkileyen ilk şey, kaybettikleri şeydi. Ayrıldıkları zaman aylık olduklarını düşünüyorum. Bir beşik içinde bu üç küçük bedenin birlikte yanyana yattığını ve birdenbire yalnız olmanın getirdiği soğukluğu bir düşünün. Korkunç bir yoksunluk. Annemin, bebekken kafamı duvara vuracağımı söylediğini hatırlıyorum. Bunu kendime zarar vermek için yapacaktım. Annem kafamı beşiğin içine çarpacağımı söyledi ve ben de bayılana kadar nefesimi tuttum. Bunun tamamen ayrılıktan doğan bir endişeyle ilgili olduğuna inanıyorum. Hepimiz de Louise Wise Services’ten evlatlık edinilmiştikLouise Wise Services, yılında kurulan, bir yönetim kurulu tarafından denetlenen, New York’un sosyal, finansal ve politik sınıflarından destek alan bir kurumdur.

Aykut Enişte Filmi full izle – indir

Aykut Enişte tek parça izle Doğu Yakası’nda özellikle yahudi bebekler için oldukça seçkin bir evlat edinme kurumuydu. Yani gidilebilecek bir yerdi. Gerçekten uzun bir süredir çalıştığım yer olan Louise Wise Services’te, evlat edinen ebeveynlere, bir çocuğun geçmişi hakkında makul olduğu sürece fazla bilgi verilmesi gerektiğini düşünüyorduk. Ebeveynlerimiz bir cevap istiyorladı, öfkeliydiler çünkü. Bir buluşma ayarladılar, olanları öğrenmek ve birtakım cevaplar almak için hepsi birden Louise Wise Kurumuna gitti. Kurumdaki yönetici kadronun da olduğu bir buluşmaydı. Bu gençleri bebekken ayırdığınız doğru mu? …diye sordular. Evet, doğru. dediler. Neden? Nasıl oluyor da bize söylemiyorsunuz? Ne yaptınız? Bunu neden ve nasıl yapabildiniz? Neden olarak şunu söylediler, Üç çocuğu tek bir eve yerleştirmek zordu. Ebeveynlerimize, ayrılmamızın bizim yararımıza olduğu, her ebeveynin üçüzleri kabul etmeyeceği …ve bu üçüzlerin yerleştirilmesinin zor olacağı söylenilmişti. Sanırım o anda babamın tepesi attı. Ve, Üçünü de alabilirdik. dedi. Söz konusu bile olamaz. Ve sinirlendi. Sonra, buluşma sona erdi. Herkes gitti.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (5)